hakkımızda

LogoSZUTEST 2005 yılında kurulmuş olup, farklı meslek gruplarından oluşan uzmanlar Szutest'in yapılanmasında etkin rol oynamışlardır.

Szutest, Kalite Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirme konusundaki faaliyetlerine Çek Cumhuriyeti’nin en büyük test kuruluşu ve AB’nin ürün
belgelendirmedeki en geniş kapsamına sahip onaylanmış kuruluşlarından birisi olan SZU (Strojirensky Zkusebni Ustav s.p.)nun Türkiye Temsilcisi olarak başlamıştır.

53 yılı geride bırakan SZU; Ürün, sistem ve personel belgelendirme hizmetlerinin yanı sıra akredite edilmiş test ve kalibrasyon laboratuarını da bünyesinde bulundurmaktadır.

SZU; marka haline gelmiş dünyadaki birçok firmanın test, ürün ve sistem belgelendirme faaliyetlerini başarıyla gerçeklekleştirerek sorumluluğunun bilincinde olduğunu göstermiştir.

ALMANYA’da Miele, Racionel, Buderus, Vailant, Honeywell, Siemens ;

İNGİLTERE’de Chesterfield Cylinders ve İtalya’ da Dalmine ;

JAPONYA’da Denso, Tokai-Rika, Koyo, Toyota Motors, Asmo, Toyota Gosei, Daifuku, Kawasaki ;

TÜRKİYE’de Ereğli Demir Çelik, Toyota, Borusan ve Aksa Jeneratör bu firmalardan sadece birkaçı olarak gösterilebilir.

SZUTEST daha sonraki yıllarda giderek artan tecrübesi ile 25 Ağustos 2008 tarihinden itibaren Amerikan Akreditasyon Kurumu ANAB, Avustralya Akreditasyon Kurumu JAS-ANZ, İngiltere Akreditasyon Kurumu UKAS tarafından akredite edilmiş olan SAI GLOBAL'in de Türkiye temsilcisi olarak sistem belgelendirme faaliyetlerini daha da güçlendirmiştir.

SZUTEST bunların yanısıra 2007 yılında hizmet yelpazesini genişleterek GOST-R ve Ukr-SEPRO belgelendirme faaliyetleri ile GOST-R ve Ukr-SEPRO belgelendirme faaliyetlerini Rusya dışında gerçekleştirebilen sayılı firmalar arasında yerini almış ve Türk Sanayicisinin  yurtdışına açılmasında öncü bir rol üstlendiğini göstermiştir.

Bu anlamda yerli ve yabancı olmak üzere 500' den fazla firmanın ürün ve sistem belgelendirme faaliyetlerini başarı ile gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Kısa sürede yurtiçinde yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile dünya ticaretinin yükselen değerleri olarak kabul edilen ,Rusya ve Çin Halk Cumhuriyeti'ne taşıyan SZUTEST, bu ülkelerdeki Türk ve yerel çalışanlarıyla sistem ve ürün belgelendirme hizmetlerini devam ettirmektedir.

SZUTEST 2007 yılı sonunda tüm bilgi ve tecrübe birikimini akreditasyon çalışmalarına da yansıtarak 2008 yılında Nisan ayı itibari ile sistem belgelendirme konusunda Türk Akreditasyon Kurumu (TURKAK) tarafından akredite edilmiştir.

SZUTEST, bilgi, tecrübe ve hizmet kalitesini sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelerle güçlendirmekte; uzman kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için dinamizmini her daim koruyacaktır.

Ce Konuları

 

(c) 2009-2012 Szutest. SZUTEST Plaza Yukarı Dudullu Mh. Nato Yolu Cd. Çam Sk. No:7 Ümraniye - İstanbul

Tel : 0216-469 46 66 Fax : 0216-469 46 67 Email: info@szutest.com.tr
Arama Motoru Optimizasyonu